Skip to content Skip to footer

«У 1992 році я вирішила поділитись своїм професійним досвідом з іншими перукарями, втіливши філософію навчання, контролю якості, розробки інновацій та естетичних принципів продукції у новому бренді. Пристрасть до творчості та любов до деталей довгі роки зріли та формувалися всередині мене, реалізувавшись у підсумку в унікальному корпоративному проекті, розвиток якого триває досі».

Марія Антонієтта Діодато Парназзіні

Screen – це бренд Nuova Fapam, провідного виробника засобів догляду за волоссям більше 20 років. 100% італійська компанія, яка може похвалитися своєю присутністю у більш ніж 68 країнах по всьому світу, яка змогла розширити свої горизонти, твердо дотримуючись свого походження, та увійти до еліти провідних компаній, що просувають «Зроблено в Італії» у всьому світі.

Продукція Screen воістину італійська, оскільки містить у собі симбіоз з якісного виробництва, використання передових технологій та давніх традицій догляду за волоссям у виготовленні косметики.

Варто відзначити, що спочатку бренд Screen був створений і призначений для перукарів та майстрів, надаючи їм навчання в передовій та найбільшій навчальній Академії в Європі. Бренд Screen розробив і пропонує майстрам широку лінійку професійних засобів для волосся, починаючи від органічного догляду та закінчуючи фарбуванням волосся. Всі продукти, що використовуються у виробництві косметики, високої якості, сертифіковані, екологічні та не тестуються на тваринах, допомагаючи зберігати волосся здоровим та красивим.


Наразі бренд Screen має унікальні продукти для створення незабутнього образу з італійським шармом. Це і широкий спектр засобів для стайлінгу волосся, безпечного фарбування та тонування, кератинового випрямлення та дбайливого органічного догляду як за фарбованим волоссям, так і за натуральним.

Ми створюємо красу та успіх на крилах таланту!

Ексклюзивний дистриб'ютор італійської косметики для волосся Screen в Україні – компанія «StylePro». Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки оригінальну продукцію від виробника, співпрацюючи з майстрами та салонами. Тільки в компанії «StylePro» ви можете придбати якісну продукцію для вашого салону. Ми навчаємо та надаємо ексклюзивні навчальні матеріали для роботи з брендом Screen. У нашому колективі працюють висококваліфіковані технологи, які регулярно проводять навчальні майстер-класи з роботи з косметикою Screen. Компанія має великий практичний досвід у сфері салонного бізнесу, який дозволяє глибоко розуміти проблеми салонів краси та сфери послуг та пропонувати оптимальні ефективні рішення нашим партнерам.

Для получения актуальных акций и персональных предложений оставь свой Email